فهرست بستن

فروش، نصب و راه اندازی ربات های صنعتی FANUC و KUKA

|

شرکت هوشمند دانا صنعت مفتخر است تعدادی ربات صنعتی FANUC در مدل های S420 iS ،S420 iW ،S420 iL  ،S420 F و S420 iF  و دیگر مدل های FANUC Arcmate, M20iA, M16, M410 iB, M420iB, S430 iw و رباتهای صنعتی کوکا ( KUKA ) با مدل های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۳ kr150 تا kr360 را با گارانتی و پشتیبانی عرضه نماید. دو مدل از این ربات ها در زیر بطور خلاصه معرفی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ربات های صنعتی می توانید با ما تماس بگیرید و یا برای کسب اطلاعات در مورد لیست ربات های موجود در انبار ایران اینجا کلیک نمایید.

معرفی ربات S420 F:

این ربات ها کارکرده بوده و در وضعیت بسیار مناسبی می باشند. کنترلر این ربات ها در دو نوع RH و RJ می باشد. از قابلیت های این دستگاه می توان به توانایی حمل ۱۲۰ کیلوگرم با سرعت ۲ متر بر ثانیه و دقت ۰.۴ میلیمتر در شعاع دسترسی ۲۴۱۳ میلیمتر اشاره کرد. این ربات ها برای انواع کاربردها در اتوماسیون خطوط تولید مانند جوش، برش، رنگ پاشی، حمل و جابجایی و … مناسب می باشند.

قیمت این ربات ها در ایران منحصر به فرد بوده و دارای خدمات پس از فروش ویژه نیز می باشند.

معرفی ربات S420 iF:

این ربات ها کارکرده بوده و در وضعیت بسیار مناسبی می باشند. کنترلر این ربات ها RJ2 می باشد. از قابلیت های این دستگاه می توان به توانایی حمل ۱۲۰ کیلوگرم با سرعت ۲ متر بر ثانیه و دقت ۰.۴ میلیمتر در شعاع دسترسی ۲۴۰۵ میلیمتر اشاره کرد. این ربات ها برای انواع کاربردها در اتوماسیون خطوط تولید مانند انواع جوش مانند نقطه جوش و جوش co2، برش، رنگ پاشی، حمل و جابجایی و … مناسب می باشند.

برای مشاهده فیلم ربات های موجود در ایران می توانید به صفحه گالری فیلم های شرکت مراجعه نمایید.