این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تدوین و اجرای نرم افزارهای مدیریت و برنامه ریزی خطوط تولید آغاز نموده است و اکنون با کسب تجربه های موفق در زمینه راه اندازی اتوماسیون و خطوط تولید خودکار و رباتیک آماده ارائه خدمات به صنایع مختلف می باشد.

این شرکت با یاری خداوند متعال و با اهداف:

پژوهش‌های کاربردی و توسعه‌ای در زمینه بهینه‌سازی خطوط تولید و بهینه‌سازی مصرف انرژی با استفاده از روش‌های اتوماسیون صنعتی، شبکه‌های صنعتی و ربات‌های صنعتی،

و همچنین بهبود خطوط تولید توسط بکارگیری دانش و فناوری کنترل و مانیتورینگ هوشمند،

و تولید نرم‌افزارهایی در راستای این اهداف با استفاده از الگوریتم‌های برنامه‌ریزی و تحقیق در عملیات،

و نیز خدمات تخصصی و مشاوره‌ای فنی در زمینه راه‌اندازی خطوط تولید رباتیک و تمام خودکار،

و مدیریت تولید توسط نرم‌افزار و برقراری ارتباط بین تجهیزات صنعتی با فناوری‌های الکترونیکی طراحی شده و نرم‌افزارهای مربوطه تولید شده به منظور تولید و بهره‌برداری بیشتر تأسیس شده است. تجارب کاری اعضاء شرکت به سال ۱۳۸۰ بر می­گردد و با توجه به نیاز کشور به خدمات نامبرده به صورت سازماندهی شده و قابل اعتماد، در سال ۸۹ این شرکت اقدامات لازم برای طراحی و برنامه ریزی روش های خاص برای انجام اینگونه پروژه ها را صورت داده و هم اکنون آماده خدمت رسانی به صنایع مختلف می باشد.

همچنین از دیگر خدمات این شرکت می توان به انجام کلیه پروژه ها در زمینه اتوماسیون صنعتی, PLC و مانیتورینگ و کنترل هوشمند مرتبط با سیستم های ربات های صنعتی و مشاوره، انتخاب، خریداری، واردات، نصب و راه اندازی، برنامه نویسی و تعمیرات ربات های صنعتی نو و دسته دوم در کاربری های گوناگون صنعتی توسط متخصصین با تجربه اشاره کرد.

این شرکت دارای کادرهای فنی متعدد در زمینه های مختلفی چون نصب و راه اندازی ربات های صنعتی، طراحی خط تولید و فرآیند تولید، طراحی بردهای الکترونیکی، برنامه نویسی PLC و برنامه نویسی تحت ویندوز و وب می باشد که از امتیازات این شرکت نسبت به سایر شرکت های اتوماسیون صنعتی است. از جمله محصولات این شرکت نیز دستگاه کنترلی تحت شبکه است که با دارا بودن قابلیت های صنعتی توانایی ارتباط با کاربر توسط انواع نرم افزار های تحت وب و تحت ویندوز با انعطاف پذیری بالا، محصولی منحصر به فرد می باشد.

برای دریافت فایل رزومه شرکت می توانید اینجا کلیک کنید.