.

.

.حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری

این شرکت با معرفی چهار محصول فناورانه در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که به مناسبت هفته پژوهش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار گردیده بود حضور داشت. این محصولات در زمینه فناوریهای مرتبط با سلول های رباتیک و نیز اتوماسیون جمع آوری آمار تولید بوده است.

    

.

جلسه هیئت مدیره شرکت با مدیر بازاریابی ، مشاوران و اعضاء هیئت مدیره شرکت کوکا (KUKA)

وقتی آلمانی ها در لغو تحریم ها مشتاق ترند و گوی سبقت را از دیگر کشورهای غربی چون امریکا می دزدند!!

یک هیئت کارشناسی از اعضاء هیئت مدیره، مشاوران و مدیران شرکت کوکا برای بدست آوردن بازار ایران به کشور سفر کرده اند و ضمن بازدید از شرکت ها و کارخانجات بزرگ کشور با  مدیران شرکت هوشمند دانا صنعت ملاقات اختصاصی ترتیب دادند.  این جلسه به درخواست هیئت آلمانی عصر روز چهارشنبه ۹۴/۰۲/۰۹ صورت پذیرفته و پیرامون بازار بالقوه ایران برای محصولات کوکا بحث و تبادل نظر شد. شرکت کوکا از بزرگترین شرکت های سازنده رباتهای صنعتی در جهان می باشد. کوکا هم اکنون در پیاده سازی ربات های هوشمند و چند منظوره در جهان پیشگام بوده و رتبه اول جهان را به خود اختصاص داده است. شرکت هوشمند دانا صنعت نیز به عنوان بزرگنرین و پیشگام ترین شرکت خصوصی ایرانی در زمینه راه اندازی خطوط تولید رباتیک در این جلسه حضور داشته است.

از راست به چپ: دکتر سید حسین نبوی(مدیرعامل شرکت ایلیا)، دکتر ابرهارد (مدیر بازاریابی و عضو هیئت مدیره شرکت کوکا)، مهندس محسن ابن التراب (مدیر عامل و عضو هیئت مدیره)، احسان ابن التراب (مدیر بازرگانی و عضو هیئت مدیره)، مهندس شادی جباری (کارشناس و مشاور مدیرعامل)

عضویت هوشمند دانا صنعت به عنوان شرکت دانش بنیان در مجتمع تحقیقاتی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

تصاویر واحد تحقیق و توسعه شرکت مستقر در مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

حضور هوشمند دانا صنعت در اولین جشنواره نشان حمایت ملی ساخت ایران

این جشنواره برای اولین بار در مرکز همایش های صدا و سیمای ایران در تاریخ  25/11/91 با حضور تولید کنندگان و پیشکسوتان عرصه صنعت کشور برگزار گردید. شرکت هوشمند دانا صنعت نیز به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات اتوماسیون خطوط تولید در این جشنواره حضور داشته  و موفق به اخذ تقدیرنامه گشته است. تصاویر زیر مربوط به این جشنواره می باشد.