این شرکت هم اکنون دارای تعداد زیادی از مدل های مختلف ربات های صنعتی در ایران می باشد. تصاویر زیر ربات های نصب شده در کشور و نیز رباتهای موجود در انبار ایران می باشند. برند این ربات ها FANUC بوده و از بهترین ربات های صنعتی جهان می باشند. این ربات ها اورهال شده و تست شده می باشند جهت اطمینان صنعتگران عزیز به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه میشوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ربات ها اینجا کلیک کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رباتهای برند کوکا (KUKA) اینجا کلیک نمایید.

برای بازدید از نمایشگاه نیز می توانید با شماره تلفن های ۶۵۷۴۱۲۱۳ و ۶۵۷۴۱۲۱۴ تماس بگیرید.

معرفی ربات S420 F:

این ربات ها کارکرده بوده و در وضعیت بسیار مناسبی می باشند. کنترلر این ربات ها در دو نوع RH و RJ می باشد. از قابلیت های این دستگاه می توان به توانایی حمل ۱۲۰ کیلوگرم با سرعت ۲ متر بر ثانیه و دقت ۰.۴ میلیمتر در شعاع دسترسی ۲۴۱۳ میلیمتر اشاره کرد. این ربات ها برای انواع کاربردها در اتوماسیون خطوط تولید مانند جوش، برش، رنگ پاشی، حمل و جابجایی و … مناسب می باشند.

قیمت این ربات ها در ایران منحصر به فرد بوده و دارای خدمات پس از فروش ویژه نیز می باشند.

معرفی ربات S420 iF:

این ربات ها کارکرده بوده و در وضعیت بسیار مناسبی می باشند. کنترلر این ربات ها RJ2 می باشد. از قابلیت های این دستگاه می توان به توانایی حمل ۱۲۰ کیلوگرم با سرعت ۲ متر بر ثانیه و دقت ۰.۴ میلیمتر در شعاع دسترسی ۲۴۰۵ میلیمتر اشاره کرد. این ربات ها برای انواع کاربردها در اتوماسیون خطوط تولید مانند انواع جوش مانند نقطه جوش و جوش co2، برش، رنگ پاشی، حمل و جابجایی و … مناسب می باشند.