قالب وردپرس

فروش، نصب و راه اندازی ربات های صنعتی FANUC

فروش، نصب و راه اندازی ربات های صنعتی FANUC

این شرکت مفتخر است تعدادی ربات صنعتی FANUC در مدل های S420 iS ،S420 iW ،S420 iL  ،S420 F و S420 iF را با گارانتی و پشتیبانی عرضه نماید. دو مدل از این ربات ها در زیر بطور خلاصه معرفی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ربات های صنعتی می توانید با ما تماس بگیرید و یا برای کسب اطلاعات در مورد لیست ربات های موجود در انبار ایران اینجا کلیک نمایید.

معرفی ربات S420 F:

این ربات ها کارکرده بوده و در وضعیت بسیار مناسبی می باشند. کنترلر این ربات ها در دو نوع RH و RJ می باشد. از قابلیت های این دستگاه می توان به توانایی حمل ۱۲۰ کیلوگرم با سرعت ۲ متر بر ثانیه و دقت ۰٫۴ میلیمتر در شعاع دسترسی ۲۴۱۳ میلیمتر اشاره کرد. این ربات ها برای انواع کاربردها در اتوماسیون خطوط تولید مانند جوش، برش، رنگ پاشی، حمل و جابجایی و … مناسب می باشند.

 

قیمت این ربات ها در ایران منحصر به فرد بوده و دارای خدمات پس از فروش ویژه نیز می باشند.

 img_0159img_01259 rh rj s420f

معرفی ربات S420 iF:

این ربات ها کارکرده بوده و در وضعیت بسیار مناسبی می باشند. کنترلر این ربات ها RJ2 می باشد. از قابلیت های این دستگاه می توان به توانایی حمل ۱۲۰ کیلوگرم با سرعت ۲ متر بر ثانیه و دقت ۰٫۴ میلیمتر در شعاع دسترسی ۲۴۰۵ میلیمتر اشاره کرد. این ربات ها برای انواع کاربردها در اتوماسیون خطوط تولید مانند انواع جوش مانند نقطه جوش و جوش co2، برش، رنگ پاشی، حمل و جابجایی و … مناسب می باشند.

۰۱۱

برای مشاهده فیلم ربات های موجود در ایران می توانید به صفحه گالری فیلم های شرکت مراجعه نمایید.

Recent Posts
تماس با ما

لطفا متن درخواست خود را به همراه اطلاعات تماس خود وارد نمایید.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt